| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,

jestli můžu poradit (ale nechci v žádném případě strašit ~6~), když už budete na těch odběrech, tak bych poprosila určitě o test na mononukleozu a na mykoplazmata. Eliška totiž měla taky takový jen lehčí kašel a stálé teploty a byly to ty mykoplazmata. Zrovna tenhle konkrétní odběr stojí 1.300 Kč, ale třeba vám doktorka vyhoví, pokud jde o dítě. Naše doktorka ho v těch papírech zaškrtla hned, obvoďačka ne (ale to už víš).

Když už tam jdete, tak bych o tyto 2 testy určitě požádala. Těch respiračních infektů - mykoplazmatických je teď strašně moc. Ale prosím tě, neber to jako strašení, nechci ti přidělávat další starosti. Jen mě to napadlo, když už tam jdete.

Ta mykoplazmata se léčí makrolidovými antibiotiky, ale nejméně 10-14 dní, což vy zase ten Sumamed máte jenom na 3 dny, myslím.

Budu moc držet palce.~s~~R^~R^~R^~R^~;((~;((~;((~;((~;((

Gerberko, jednou jsi tady psala, že člověk nemůže mít všechno, tak se tím s tvojí mamkou netrap, každý to bere jinak. Máš zase skvělého manžela, který vás podrží a pomáhá ti. To já nikdy nezažila, vždycky, když bylo nejhůř (nemoc), tak mě tady nechal samotnou s holkama a odjel za rodiči do jižních Čech a teď poslední 2 roky za tou ženskou. Neumíš si představit, jak mě to mrzelo a mrzí, že zahodí takový 2 krásný a hodný holky pro nějakou starou brécu a užívá si hýčkání od ní.Tady doma - však to znáš, když jsou 2 děti - je pořád co dělat - škola, vaření, úklid a pak ty nemoce a on to nezvládl, radši vzal do zaječích. ~o~ Já se tím taky trápím, ale snažím se nad to povznést a říkat si, že nejdůležitější je zdraví a domácí pohoda. Než se s ním pořád nervovat.

Gerberko, zase napiš, jak se to Bédíkovi lepší - moc držím palce, určitě se mu to bude jen a jen zlepšovat. Neboj.~R^~;((:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.