| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsme přišly ze zápisu. No fakt teda složitý věci docela po ní chtěli, ale Vikča vše zvládla. Dokonce měli napsaný slovo a k tomu nastříhaný písmenka toho slova a ona je měla ty nastříhaný písmenka složit pod to slovo. To měla během minuty~e~. To jsem byla fakt v šoku, že to zvládla. Jinak poznávala tvary, teda spíš jí učitelka říkala, tak tohle je trojůhelník, že jo a ukazovala na obdelník. A vikča, ne, to je trojuhelník. Prostě spíš jí pletla a Vikča jí opravovala. Pak zvířátka, taky jí říkala to jsou kozičky že jo? A Vikča ne, to jsou zajíčci atd. Dále barvy, říkanku musela říct, malovala obrázek, podpis po ní nechtěli, ale ona se teda na ten obrázek podepsala. Počítala, počítala ovoce na obrázku, musela říct jaký je to ovoce a pak se uč ptala, ať jí ukáže, kde je více ovoce a kde je míň. No bylo toho strašně moc co po ní chtěli.... Učitelka říkala, že má fakt rozumu na rozdávání, že je strašně chytrá, ale že je malinká a že sebou dost šije. Když se bavila a plnila vikča úkoly, tak se pořád hýbala a mávala rukama, jakože od radosti, že se jí daří, ale musí být v klidu. Říkala, že není po této stránce dozrálá, že by nevydržela 4 hodiny sedět.

Takže musím donést z PPP a od dětské dr., že doporučují odklad. Dostala jsem papíry, tak to musím oběhnout.

Jinak mě ale malá strašně překvapila, jak byla šikovná a musím říct, že i tu naší zkoušející učitelku. Když viděla, co tam přišlo za skřítečka, ale jak je vše zvládá.... Dokonce mi přišlo, že u té říkanky co říkala tu učitelku dojala~n~.

No bylo to krásný.....~s~~m~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.