| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ivčo,
tak zase pro změnu začíná marodit starší Šárka. Už odpoledne jí nebylo dobře, říkala, že se necítí od rána ve svý kůži. Při matice prý sotva psala, jak byla unavená a teď večer, že jí dost bolí v krku ~:(. No, tak jsem jí tam stříkla Bioparox, pak si vzala ještě Strepsils a teď se do ní dala zimnice a tak si vzala Paralen Grip.
Mám obavu, co se z toho vyklube. Vždyť víš, jak jsem tu psala, že synovec měl minulý týden angínu, taky to začalo krkem a teplotami.

Ale co mě hodně znepokojuje je to, že mi před chvílí řekla, že jak na matiku musej sedět podle zasedacího pořádku, tak sedí s nějakým klukem a ten měl mononukleozu a celý měsíc nebyl ve škole a teď prý už týden zas chodí. Tak to jsem zůstala zase PAF. Já už se z toho zblázním, my nemůžeme být komplet někdy všichni zdraví ~:(. Modlím se, aby zůstalo jenom u toho bolení krku, aby z toho byla "jenom" obyčejná rýma a nic víc.

Taky moc myslím na Gerberku, že se dneska vůbec neozvala, je to divný, snad se Bédíkovi nepřitížilo.

Lipuško, tebe samozřejmě také moc zdravím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.