| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, mě už to otravuje, ty argu,menty o rozmazlených ženách, ty zmanipulovaní otcové, co říkají: radši vydrž cokoliv, než nějaké riziko (to jsem fakt slyšela, teda ne od svého partnera naštěstí) - pradva je naprosto opačná : Vydržet, co nechci, způsobuje riziko. Zajistit si u porodu klid bezpečí a pokud možno dobrou náladu, a když k tomu někdo chce vysmívané aromalampy, tak co je na tom divného - a máme tu porod, který nejpravděpodobněji ze všech dopadne dobře a bude hladce probíhat. Nemá se tam co zkazit. Dítě není hloupé, aby se rvalo do porodních cest, pokud mu něco (legendární pupeční šňůra) překáží. Dítě se vyznačuje obrovskou motivací žít, tak proč by páchalo sebevraždu,říkala mi moje PA. To už radši zastaví porod, když se ještě necítí "na sestup" :-).
Přichází mi na mysl jeden důvod, proč se to celé děje(to ovládání žen při porodu, manipulace, urputná snaha lékařů být u porodu za každou cenu, ikdyž to žena nechce a chce jen PA). Snad je to podvědomý chtíč ovládat mechanismus zrození a energii zázraku, Lucie Groverová píše, jak se při jejím prvním porodu najednou vyrojilo na deset lidí, jakoby náhodou. Při porodu dochází k uvolnění obrovského množství energie, a spousta lidí na něm parazituje.. na koho je to moc ezoterické, tomu se omlouvám. Jenže ta energie patří mamce a mláďátku, L. Groverová píše, jak se po porodech, u kterých nikdo "neparazitoval" cítila nabitá sílou že by šla skály lámat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.