| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holky,
po dlouhatánské době vás všechny zdravím. Ikdyž nepíšu, tak vás více či méně pořád dočítám ~:-D Evistě potichoučku gratuluji ~R^
Taky jsem četla o zápisech, holky jsou všechny moc šikovné. Nás čeká zápis opožděně až teď 14.2.. zrovna když byl u nás zápis, tak jsme byli na horách :-( Tak jsem musela za ředitelkou, jestli by šel náhradní termín. V naší školce ještě probíhala "zkouška školní zralosti" s pycholožkou a tak H prošel, tak doufám, že to tak bude i u toho zápisu ~:-D
Jinak u nás vše jakž takž dobrý. Lucinka se drží, te´d přes zimu je to úplně minimálně, tak jsem ráda. Honza měl chudák úraz ve školce, odnesly to dva přední zuby :-(, pak mu dva dolní vypadly samy a jednu stoličku mu nedávno trhali v noci v Motole. Tak vypadá jako když v tý puse nic nemá ~6~
Od března nastupuji zpět do práce. Přišla jsem k tomu ani nevím jak, ale jsem za to vděčná. Vracím se zpět k mému zamětnavateli. Měla jsem jít sice až v červnu, ale strach mi nedovolil odmítnout. Lucinka půjde do soukromé školky (babička se na hlídání necítí) a od září tady do naší státní. Začínám být trochu nervózní, návrat mezi lidi po 6ti letech bude asi síla ~n~~j~
Tož tolik od nás ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.