| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

moc vás zdravím při pondělním večeru. Bude mi po vás smutno, na Rodinku se dostanu až v sobotu večer. Zítra odjíždíme na hory, ani se mi nijak zvlášť nechce, venku je zima. Kdyby byly mrazy a svítilo sluníčko - tak to miluju, ale dneska je alespoň u nás celý den zataženo, fouká vítr a malinko sněží. Počasí tak akorát zalézt. Snad na těch horách bude líp.
Jedu tam kvůli holkám, však víte, jak se nás natrápily ty zápaly plic, tak aby se pořádně prodýchaly.

Gerberko, a jak je dneska Bédíkovi? Už je předpokládám úplně zdravý, že? Tak to je prima. Eli se zatím také "drží", ale nechci to zakřiknout, úplně se bojím to vyslovit.

Dostaly jsme úkoly na prázdniny od třídní učitelky, tak si s sebou poveze alespoň slabikář na procvičování čtení. Šárka má tento týden prázdniny. Včera jsem ji vytáhla na led a večer ji už zase trošku bolelo v krku, tak si tam stříkla Tantum Verde.

Holky, myslím, že už si letos nezabruslíme. Moc mě to mrzí, Elinku to opravdu strašně bavilo a mě taky a přelidněné lední stadiony nemám ráda, tam se jezdí akorát dokolečka v davu a ještě bychom si tam namlátily. Tak holt až zase příští rok, jestli bude podobná zima jako letos.

Ivčo, Lipuško - moc vás taky zdravím a přeju klukům hodně zdravíčka ~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.