| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak vzhledem k tomu, že adopce je dlouhodobý proces a není to žádná procházka růžovým sadem, tak myslím, že si adoptivní i rodiče i pěstouni své děti zaslouží na 110%. Možná líp, než kdyby to trvalo devět měsíců.

Sjuu, moc mě mrzí, co prožíváš, ale chtěla jsem ti napsat pocity z druhé strany - mně strašně mrzí, že ztrácím kamarádky, kterým nejde otěhotnět. Prostě se tím fakt hodně trápím. Kromě toho, že jsem v podstatě sama, protože všechny kamarádky, které ještě děti nemají, mají jiné starosti a někdy nejsou moc ochotné se přizpůsobit. Nicméně pořád je šance, že až děti přijdou, tak se to spraví. Ale tím, že ony nemůžou mít děti (prozatím) jsem ztratila dvě kamarádky, celkem blízké, a musím říct, že mě to fakt hodně ťalo do živého. I když je naprosto chápu. Ten proces byl prostě oboustranně bolestný. ~Rv

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.