| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sjuu, já to tak vnitřně trochu vím, často jsem se snažila si přestavit, že by to bylo naopak. Na druhou stranu abych nebyla "nenáviděná" by mi tedy zbývalo nemít děti, nebo zmizet z povrchu zemského .... chápeš, já tu řeším to, že já jsem o ni OPRAVDU HODNĚ STÁLA, o dobré vztahy, o rodinu, o to aby naše děti se společně znaly, měli tetu strejdu, bratránky, sestřenky ... a ani po tom, co už dítě mají, tak to prostě nejde, už je ta nenávist nebo co to je hodně pod kůží, třeba by mě neměla ráda i tak, i kdyby mohli mít děti přirozeně, kdo ví.... jen mě to prostě pořád trápí.

Někdo to tu už psal, život běží hrozně rychle a čas se nedá zastavit. Moc ti přeju, aby sis to mohla v sobě brzy vnitřně urovnat, nechat si svojí vnitřní malou naději, ale zároveň - jak už jsem tu psala - vydat se tou jinou neplánovanou cestou, těžší, delší, složitější, ale se šťastným koncem

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.