| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, v devatenácti jsem byla šíleně zamilovaná do 37 letého. Byl je jeden z těch mála mužů, kteří mají obrovské charisma, nějakou zvláštní přitažlivost. Byla jsem z něj hotová.

O deset let později - tedy cca do padesátky se změnil tak, že dneska, když ho potkám, nechtěla bych ho ani náhodou - jen čistě podle zjevu, jeho vitalitu nehodnotím, protože s ním už nejsem v denním kontatku.


Zakladatelka 23 letá a 48 letý muž? Během následujících deseti let pravděpodobně bude následovat u toho dotyčného podobný sešup dolů - vzhled, vitalita.

Takový vztah by byl "rozumný" jen tehdy, pokud by to vzala jako vztah na omezenou dobu, nesměla by se zaláskovat tak, že by chtěla jistoty a sociální pozitiva. Pak by taky za sedm let mohla řešit, že procitla a tlačí na něj a on nechce děti a nic, protože už má splněno /nejspíš/.

A i kdyby si ho nakrásně vzala, bylo by to rozumné je v případě, že muž je dostatečně finančně zajištěný, aby to vykomplenzovalo, že třeba o děti se bude víceméně starat ona sama, šedesátník už nijak akční otec nebude.

Stačí se podívat na celebrity, co plodily na hranici nebo za hranicí rozumného věku - často jakmile chlap zdědkovatěl, nebyl už zdravotně zrovna ok, přestal vitalitou stíhat styl manželky - manželé začali žít odděleně nebo jim to skřípat. Namátkou mi napadá třeba Miloš Zeman /po deseti letech začali žít odděleně/, Vendula Svobodová /Svoboda ke konci už taky deprese, Vendula stíhala s přehledem večírky, jeho už to nebavilo, ale zase se užíral tím, že nestíhá ji/...
A ti, co mají malé děti a jsou ve společné domácnosti - Šíp, Goldflam, tak tam je podle mě všechno na té ženské - péče o děti. Zatím mají štěstí, že ten jejich "dědula" zvládá aspon živit, tak se nějaká další akčnost asi neřeší. Ale co za pár let?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.