| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

sjuu, nejsem věřící, takže to mám jinak než ty. Ale jsem člověk co dlouhé roky čekal na dítě. Pokud si věřící a nepodstupuješ to z důvodu víry tak nevím co tě trápí - myslela jsem, že se s tím člověk smíří tak že to tak má být a hotovo. Pokud po něčem toužíš tak zkus IVF a třeba pokud to vyjde si stejě tak můžeš říct,že Bůh to tak dovolil. Já vím, že se mi to dobře říká ... mám kamarádku co je hodně věřící a IVF podstupovali několikrát - brali to jen jako usnadnění cesty, ač se za to pak někam snad chodili omlouvat či co ...
Po něčem tak strašně toužit a nejít do toho jen kvůli víře mi příjde prostě hodně zvlášní a nejde mi napsat než to, že si tím pádem za to svým zůsobem můžeš trochu i sama, protože prostě šanci máte.
Kdybys opravdu neměla dělohu nebo měla nemoc, která by těhu absoluně vylučovala, tak všemu tomu rozumím víc .. to se na mě nezlob.
Všechny své děti mám z umělého oplodnění - kdyby IVF nebylo jsem bezdětná, nešťastná a že bych se spokojila s tím, že to tak Bůh chtěl by mi nestačilo ...
Omlouvám se všem které jsem pobouřila, jsem ateista.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.