| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj,
prave, ze chci minimalizovat negativni dopady... jak mne to asi semele, ted to mam, tak, ze do toho chceme jit, kdyz to vyjde skvele, treti dite bych chtela (mozna i moc, asi to nevim, ze se tohodle pocitu bojim si to rikat), ale dokazu si najit pozitiva, kdyt nebude (mame dvojcata, takze bychom mohli vse spoleecne, kola, hory...) na deti bude vice casu atd.

no ale nevim jak mne to semele, protoze jak do toho clovek vstoupi... mame zamrazena embryjka a chceme jim dat sanci, tudiz necheme mit sex a tehotenstvi (pravdepodobne by se nam to stejne nepovedlo, mam jen jeden vejcovod a dloiuho jsem s tim druhym nebyla tehotna... a navic dalsi veci), takze nas ceka to kolecko transfer a cekani. Ae je to takto zase mnohem jednodussi, ze odpada stimulace... zase sance pro embryjko jsou nizsi..
nemame to nijak cerne, hlavne uz doma deti mame, ale presto vim, ze to nebude jako tak to zkusime, tak to nevyslo... naopak myslim, ze do toho nějak "spadnu"...diky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.