| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cairo, špatně jsi mě pochopila (znova si čtu svůj text a opravdu to špatně vyznělo). Je mi naprosto jasné, že ne každý si to může nějak zařídit, aby tam dítě nebylo samo. Nikoho neodsuzuju Na druhou stranu když tam byly i samotné dšti okolo 1 roku, tak se nad tím trochu pozastavím. Vždyť v této době jsou matky převážně na rodičáku a starší děti jsou doma již hlídatelné někým jiným (tak si holt otec vezme volno na ošetřování člena rodiny, to není důvod k vyhazovu). Můj muž na to dostal klasickou neschopenku a peníze, o které jsme tím přišli, se nahradily po vyplacení synovy úrazové pojistky.
Jsou-li tam děti starší (2-4 roky) a matka musí zůstat doma s mladším (náš případ), tak pak chápu, že vzniká problém, protože ne každý chlap by to dokázal postarat se o své dítě v nemocnici.
Jak říkám, nikoho neodsuzuju, spousta lidí je v situaci, kdy nemá jinou možnost. Ale bohužel taky spousta lidí prostě jenom nechce...~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.