| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No ja mela ten akutni zachvat :-) Dvakrat loni v lete jsem to ustala doma, potreti okamzite do nemocnice, to bylo sileny- z niceho nic silena bolest ze jsem skoro omdlivala, nemohla mluvit, nevzala jsem ani telefon do ruky a myslela ze umru ~e~ Luxusni zazitek, a nejblbejsi na tom je ze clovek nevi dne ani hodiny a muze se to kdykoli opakovat, dokud se zlucnik nevynda, v nejhorsim pripade by prej mohl prasknout.

At fakt jde, ve srovnani s hospitalizaci tenkrat je ta operace mnohem min bolestiva a i doma budu driv :-) Tenkrat do me tri dny v kuse lili ATB a leky na bolest, ted me operovali nak pred druhou a ve tri uz jsem byla plne pri smyslech a shanela se po telefonu, normalne sedim, chodim bez jakychkoli vetsich bolesti. Delali to laparoskopicky, mam akorat tri minirezy (soudim podle toho ze je to jen prelepeny naplasti, zadny extra obvazy, pod tim vzdycky samovstrebavaci steh), jeden mam v pupiku a dalsi 2 zhruba tam kde se reze pri cisari, mozna o neco niz (cca 2 cm pod hranici kde zacinaji rust chlupy), cca 10cm od sebe tj skoro v trislech. Jizvy prej nebudu mit v podstate zadny viditelny, doma mam bejt ve ctvrtek.

Ad piercing, byla tu dalsi sestra a koukala se na to, prej to mam otekly a mam to do rana nechat bejt, a rict rani smene~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.