| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Deniso, nic ve zlém, ale zrovna u tebe mě absolutní nepochopení této analogie vůbec nepřekvapuje ~6~. Byla to analogie, ne argument. Jeden z dalších marných pokusů otevřít oči zaslepeným. Argumentace je marná, je to stále dokola:

A: Porody doma jsou za určitých podmínek srovnatelně bezpečné
B: Nesmysl, nejsou
A: Argument 1, Argument 2, Argument 3...
B: Nesmysl, nejsou.
A: Statistiky a studie to potvrzují (odkaz na zdroje)
B: (vůbec se neobtěžuje odkaz rozkliknout)
A: Ano, při porodu doma existují rizika, která jsou lépe zvládnutelná v porodnici, ovšem při porodu v porodnici hrozí zase jiná rizika, ke kterým naopak nedochází doma. Při porodu doma se rizikům spíše předchází, při porodu v porodnici se často zbytečně přivozují.
B: Nesmysl, porodnice všechna rizika minimalizuje.
B: Domarodkám jde především o jejich pohodlí.
A: Kdepak, jde nám především o optimální průběh porodu, o zdraví matky i dítěte, o nerušený kontakt matky a dítěte. Nechápeme, proč nám tyto elementární předpoklady úspěšného porodu porodnice upírají.
B: Kdepak, jde vám především o vlastní pohodlí. Porodnice jsou vstřícné, já jsem byla spokojená.
A: Mám bohužel jinou zkušenost - nevyžádané zásahy do porodu, bezdůvodná separace dítěte, nedůstojné zacházení.
B: Pořád lepší než zemřít nebo ztratit dítě při porodu doma.
A: Pravděpodobnost, že se něco takového stane v porodnici, je prakticky stejná (odkaz na zdroje).
B: Nesmysl, není.

... do nekonečna.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.