| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko chodila jsem u prvního těhotenství přímo k MUDr. Moravcové a v té době (2005/2006) tam brali pouze krev z prstu! Byla jsem na odběru 3x a 6 týdnů před porodem mi zjistili cukrovku. Takže jsem držela dietu, brala si krev a chodila na kontroly. Brali krev před odběrem, hodinu a dvě hodiny po. Jinak jsem nepřibrala, měla jsem o 3 kila míň než před začátkem těhu. Rodila jsem teda "na rozkaz", vyvolávali mi porod ale i kvůli vysokému tlaku.

Pak jsem byla znovu těhotné v roce 2008 a sama si zažádala o to, aby mě tam doktorka poslala, jinak nemusíš. Brali krev ze žíly, ale jenom před a 2 hodiny po odběru. Vše OK, přesto jsem šla ještě na jeden odběr, pak už ne, cukrovku jsem neměla, dítko se narodilo spontánně a v pohodě.

U třetího mě tam doktorka posílat nechtěla, opět jsem to raději přetrpěla. Máme diabetes v rodině, za problémy mi to fakt nestojí.

Pokud Lora říká, že GD nemáš a nechceš to řešit, tak to prostě neřeš a hotovo. Mně třeba dr. Moravcová říkala, že dietu nedržím kvůli sobě, ale kvůli miminu a osobně si myslím, že to nikomu ještě neuškodilo. Pokud teda jenom dodržuješ dietu a necpou tě práškama, inzulinem či nechtějí vyvolávat porod předčasně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.