| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na cizinky je obzvláště vysazený, před cca 2 lety tady velmi horlivě diskutoval s jednou podobně, taky ji posílal zpět do vlasti ~t~
Já reaguji pouze na toho kdo mi za to stojí, diskuze s některými fakt nemá smysl. Jakákoli aktivita pro podporu přirozeného těhotenství a porodu je mi blízká nejel lidsky, ale i profesně, takže je vítám. Argumentů bylo sneseno již tady na tomto serveru tolik, že kdo chtěl znát argumenty, tak je zná. Kdo má svůj názor plný emocí ustálen tak, že s ním nehnou ani světové statistiky apod. tak ať je se svým názorem spokojen a užívá si ho. Proč ovšem chodí prudit do diskusí, které se s jeho názorem neztotožňují to je spíš otázka pro psychologa, či psychiatra? Teď tedy nemyslím konkrétně kiliho, ale obecně diskutéry, kteří na podobné téma vletí a začnou chaoticky vykřikovat své emoce a zkazky typu JPP - jedna paní povídala...
Elen, držím palce ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.