| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky zlatý ~3~,

tak jsem konečně tady. Máme "konečně" vygruntovaný opravdu komplet celej barák. Naši dole dělali tu kuchyň, malovali jednu místnost, ale bordelu bylo po celém baráku. Takže jsme to s mámou vzaly zgruntu - okna, dveře, záclony, povlečení - prostě komplet i s koupelnou.

A jak se daří u vás doma?
Gerberko - co Bédík? Myslela jsem na vás, jak asi ve školce, co ta spála, ale snad je všechno v pořádku. U nás ve škole řádil spálový bacil, až snad jarní prázdniny to zastavily. Doufám.

Jinak Šárka přišla ze školy s tím, že se jim v celé škole rozšířily příušnice. Začali s tím maturanti, kteří mají třídu přímo naproti jejich třídě a pak se to rozneslo do nižších ročníků, dokonce i do ročníku o rok níž, než je Šári. Učitelé jsou prý z toho dost vyplašení, dějepisář jim řekl přímo - "že je to o hubu". Ti, co je prodělali, chodí už do školy, ale musí mít roušky, protože jsou prý ještě 14 dní infekční.
Šárka říkala, že jim říkala učitelka na biologii, že u kluků je to nebezpečné na plodnost a u holek je nebezpečí - prsa a vaječníky. Že pro malé děti není takové nebezpečí jako pro dospívající.
Ředitelka prý uvažuje o tom, že na měsíc zavřou školu.
Holky, já tedy příušnice měla jako dítě - asi kolem 10. roku, vím jen, že mě máma patlala nějakou mastí a musela jsem mít pod ušima teplo, tak jsem chodila ovázaná nebo to byly obklady, už nevím, ale pak to ode mě chytla moje nejlepší kamarádka a taky chodila "jako babička".

Jinak Eli se zatím "drží". Denně jsme venku, před chvílí jsme přišly - byla i Šári, udělaly jsme projížďku na kolech a docela to fičelo. Ono se z domova zdá, že je hezky, ale venku je to ještě na kozačky a na bundu.

I když předevčírem mi Elinka venku říkala, že je jí horko v zimních botách, že prý by se nejradši vyzula na ulici a chodila bosa. Nemám pro ni žádné jarní botasky, tak jsem se dívala na MMB a jedny jí tam objednala. Také se mi líbí ty softshelové bundy, tak jí taky budu jednu z MMB objednávat. Ono může uhodit jaro dobydup a ona fakt nemá nic jarního.

Ivčo - a jak se máte vy? Co Kájík? Všechno dobré? Doufám, že ano a že si hezky užijete jaro.

Lipuško - a co ty? Co kluci? Jak je dneska u vás?

Holky, mě už chytá jarní nálada na zahrádce. Už jsem si koupila hnojivo na maliny, ale myslím, že je ještě brzy. Na krabici píšou, že se mají hnojit 2-krát do roka - na začátku a na konci vegetačního období a to si myslím, že právě ještě nezačalo. Maliny ještě spí a tak by to hnojivo asi bylo k ničemu. Nevím.

Holky, moc vás zdravím a přeju hezký sobotní podvečer.
P.S. Eli tu má kamarádku z ulice a hrají si na Pokémony. Je celá šťastná, protože včera ta kamarádka nemohla přijít a Eli to obrečela, hrozně moc ji to mrzelo. Tak teď je ve svém živlu.~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.