| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Lipuško,
IRS 19 už u nás nikde nemají. Už se několik let nevyrábí. Na internetu jsem našla, že by ho snad měli mít v Polsku. Ale tam se vůbec nedostanu.

Lipuško, ty také zahradničíš? Také tě to už "chytá"? Mě, jak vysvitne sluníčko, tak hrozně, zrovna dneska jsem chodila po zahradě - děda dal na podzim česnek, už mu leze, Elinka si od něj vzala asi 5 stroužků a zasázela ho taky k takové boudě, kde udělala hrobeček té první andulce a už jí tam taky leze.

Meruňky nějak vyrazily, také by potřebovaly ostříhat, ale já tomu vůbec nerozumím. Ani nevím, jestli se to stříhá na jaře nebo na podzim.

Minule jsme už s dědou a s Elinkou vyhrabali "bordel" z tújí, víš takový to zrzavý, jak z nich padá, byly toho 2 pytle. Nevím, co to s těmi tújemi je, ale jsou uvnitř celé rezavé, tak jsme to koštětem shrabovali, padalo to z nich jako sníh. A to nás čeká ještě jedna řada tújí. Je pod nimi toho zrzavýho také habaděj.

Jé, Lipuško, a kdybys viděla moji skalku. Totální katastrofa, všechno uschlý nebo zmrzlý a takovou hezkou skalku jsem v létě měla. Na té se taky vyřádím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.