| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ALE JO liv, MÁŠ PRAVDU.
Ty supermarkety jsou trochu pochopitelnější, ale požadavek je stejně bezohledný a rozežraný, stejně jako smýšlení většiny lidí v naší společnosti.
je vidět, že ti lidé prostě smýšlí sobecky za každých okolností.
běs.

Myslím, že všudě na chirurgii by takovou osobu vyrazili.
Za mnou jednou na službě přišla osoba v půl druhé v noci, že jí dva týdny bolí záda s tím, že chodí ke svému neurologovi a ten má dlouhé objednací doby, ten člověk bral a měl doma analgetika i antirevmatika, nemohl spát a tak si řekl, že v nemocnici ho ošetřit prostě musí a vyrazil v půl druhé v noci.
Já jsem z toho byla úplně paf, když už jsem na té ambulanci byla, tak jsem se nechtěla rozčilovat a vyšetřila jsem ho a nahlásila jsme na pojištovnu zneužití služby v nemocnici a že navrhuji, aby pojištovna vymáhala náklady po tom člověku. jak to dopadlo nevím.
chtěla jsem po něm, ať mi to zaplatí na dřevo, ale neměl peníze ( to bylo v době, kdy ještě nebyly regulační poplatky), tak jsme se dál odmítla rozčilovat.
Navíc to teda byly běžné lumbalgie, žádná kořenová symptomatologie. neuvěřitelný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.