| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

DOJANKO - já ten IRS19 sprej už nechci, jsi hodná, díky za nabídku. Béda má z alerga ten bronchovaxom a bude ho brát ještě další sezony, ten IRS je lokální sprej - směs těch bakteriálních lyzátů, a Béda od vyndání té mandle na zelenožluté rýmy vůbec netrpí (aspoň tedy něco), tak bych to myslím nevyužila. Jindra ho ale dostal, když mu zjistili v 5 letech tu větší mandli a OKAMŽITĚ po pár vstřicích měl po problému, byl to opravdový zázrak. To bylo v roce 2005 a teď už se to nevyrábí~a~

Jak jsi psala o tom GS-Imunostimu, tak to je podobné jako Luivac - možná ten má o nějakou bakterii navíc, halt směs těch polochcíplých bakterií, třeba právě teď to Eli "sedne", že jí to pomáhá právě teď v její zdravotní "konstelaci".

Já zahrádku nemám, takže o práci na ní se s váma nepodělím, máme jenom dvorek, takže v květnu budu dělat kytičky do truhlíků a květináčů, ale ten "kousek země" tady chybí..... Aspoň jsem dneska trochu vygruntovala kuchyň, tak mám dobrý pocit z kouska jarního úklidu~;) Kupříkladu okna - tak na ty já na Vánoce už léta zvysoka kašlu, abych v mrazech a v zimě dělala a stejně je brzo tma a nikdo si toho nevšímne. Okna dělávám tak duben až květen, až je prostě tepleji a nemrznu u toho~;)

Béda je dobrý, honem nezakřiknout, zítra jde do školky, dneska jsme zdolali návštěvu tchýňky, jak jsem říkala, že na ni mluvím a nic se nedozvím, protože mi nic neřekne, ze slušnosti to budu muset občas přetrpět...manžel k ní nejede vůbec, tomu jejich vztahu už vůbec nerozumím, myslím, že je rád, že má pokoj (on až teprve se odstěhovala, tak se vrhl do stavebních úprav na baráků - ona to vůbec nedovolila).

Tak se mějte a úspěšné vykročení do nového týdne~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.