| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já ti veřím.
Já bych úmyslně nepočala dítě po 36 letech. Ostatním bych to nerozmlouvala, ale pokud by je můj názor zajímal, tak bych jako hornmí hranici videla těch 40.

Ale když už je to dítě na cestě, asi je lepší nechat tomu co možná volný průběh, snažit se a doufat ....potrat kvůli možným rizikům , který si vykalkuluju v proventech s přesností na dvě desetinná místa ..no nevím no.
Ohroženi jsme každý den všichni.

Ale já jsem možná trochu ovlivněna nejakým iracionálním pocitem, že do něčeho by člověk zasahovat moc neměl, protože nevím proč k tomu došlo...A to jsem jinak plánující jedinec snažící se racionálním jednáním předcházet možným rizikům.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.