| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Holky,

Mirko, už je mi o dost líp. V tomhle jsem fakt děsná, jak je mi dobře hned zapomenu na léky. V životě jsem snad jediný lék nedobrala do konce.
Holky mají rýmu dál.Včera u nás bylo zase pěkně ve stínu deset stupňů, dokud svítí sluníčko je teplo, ale navečer už byla zase pěkná kosa. Vzala jsem holky na hřiště. Adél spí doma maximálně půl hodiny a v kočárku spala snad dvě hodiny.
Jinak jí stále musím uspávat jen já večer. Včera se snažil o uspání Pavel nic řev a řev. Čím to je nevím? Dám jí do postele, za chvilku je na bříšku a brečí. Musím jí tedy hladit dokud neusne. Chtěla jsem chodit večer na cvičení a takhle nemám šanci se někam dostat. Potřebovala bych si vyčistit hlavu. S Aničkou jsem tohle nezažila, normálně jsem jí dala do postýlky, pohladila, pustila žabáka, který hraje a sama v klidu usnula.
Radost mám, že jí začalo konečně chutnat i něco jiného než MM.Dlabe den ode dne líp a líp.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.