| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když mi doktor asi po 20tém píchání oušek řekl, že tohle musí v narkóze podstoupit, byla jsem strachy bez sebe - nemocnice, narkóza....První mu vydržely přes rok, spolu s tím mu brali i nosní mandličky. Jako tříleťák to zvládl perfektně, jen buzení z narkózy bylo horší, pořád sebou mlátil, chtěl vstávat (což nesměl) a strašně chtěl pít (což mohl, ale jen po lžičkách). Ale byla jsem připravená na horší věci, takže dobrý. Pak jsme chodili zhruba 1x za 2 měsíce na ORL na kontroly, zda je vše OK a zda gromety drží a plní svou funkci. Problémem je, že se do ouček nesmí dostat voda. Ale prcek si rychle zvykl na to, že před sprchováním nebo do bazému má mát buď špuntíky (vatičky z očí vlny Orthopax -lékárna) nebo koupací čepici. Když mu poprvé vypadly (byly na krajíčku bubínku, doktor na ORL je vytáhl, protože už neplnily svou funkci), zánět znovu dostal hned za několik dní - opět píchání a novu dokolečka. Po několika týdnech jsme to absolvovali podruhé, měl i maličko obrostlé mandličky znovu, ale už jsem věděla, co mě čeká, byl starší a snášel to i mnohem líp, na sál odjížděl se smíchem. Vždy jsme byli v nemocnici přes noc. Podruhé mu grometky vydržely asi půl roku, pak postupně vypadly, syn si je sám vyndal z krajíčku ouška, kam mu vypadly a ukázal nám je. Od té doby je klid a jsem moc ráda, že jsme to nakonec podstoupili, moc mu to ulevilo - a nám taky. V obou případech jsme to všechno absolvovali v Nemocnici Havl. Brod a spokojenost.
Přeju šťastné rozhodnutí a neboj se toho, zní to hůř než jaké to ve skutečnosti je.~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.