| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mám dcerku čerstvě pět let, k tomu s ADHD hyperaktivitou a panickou hůrzou z doktorů. Zuby jí už od růstu rostou nemocné - poškozená sklovina a jen se to zhoršuje. Až nyní posledního třičtvrtě roku máme zubařku, která to s dcerkou umí a zuby jí ošetřuje co dva mesíce - a dcerka se ošetřit nechá, do té doby u naší staré zubařky ani pusu neotevřela. První prohlídku jsem ji měla na klíně a dneska už zvládá ošetření sama.

Pokud chceš vědět víc napiš mi na mail - ikdyž naše zubařka taky tvrdí, že musí dítko spolupracovat, ona teda ale dost dokáže dítě ukecat. Prostě to s dětmi umí, má kravičku na které všechno ukáže a i při vyšetření vše vysvětluje ukazuje, nechá vyzkoušet.. atd.. je fakt výborná.

ale bohužel nejsme na moravě, je to na hranici - jde o Žďár nad Sázavou

mimochodem jsem z toho byla taky dost nešťastná, nejstarší syn bude mít deset a kazy měl jen dva a taky sem uvažovala o narkoze, ale nikdo prostě takhle malému dítěti to dělat nechce.. narkozu kvůli zubům.. dělá se to spíš výjimečně, při úrazu, nebo tak..

jinak mám tři děti a bohužel nejmladší 20m má jedničky taky špatné, horní, taky mu už vyrostli špatné.. u nás to souvisí se sníženou imunitou, kterou mají všechny tři děti. malej to měl docela dobré, pravidelně čistíme elmexem a potíráme GC tooth mouse, je dost drahá asi 450kč a má pomáhat obnovovat sklovinu a aby se to tak rychle nekazilo a řekla bych, že to fakt pomáhá, malému se zhoršily zoubky až teď, když jsme byly v nemocnici se zvracením a průjmy - kdy zvracel i 20x za den a nebylo takměr možné mu zuby vyčistit a kyselé prostředí sklovinu ještě více narušovalo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.