| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,
my jsme se pak s manželem jakoby vystřídali.Já šla na MD a on nastoupil do stejného podniku.Já jsem chtěla prodloužit mateřskou do 4 let, Šárka byla takové bojácné dítě,vůbec jsem si ji netroufla dát od 3 do školky, takže jsem obětovala místo, abych s ní byla doma a pak už jsem se tam nevrátila. Pracovní doba do 17 hodin, než bych dojela domů, bylo by 18 hod., tak jsem začala od doby, co Š. začala chodit do MŠ, chodit na ty úklidy. Strašně mi to časově vyhovovalo, všechny úklidy jsem měla tady ve vsi u zahraničních rodin, dobře platili a já měla práci během dopoledne hotovou. Bylo to super, ještě mi vždycky paní z rodiny, kde jsem uklízela, dávala oblečení pro Šárku. Většinou ty rodiny měly 2-3 děti + psa.
No, a už jsem u toho zůstala ~f~. Takže asi tak v kostce :-).

Jinak holky, před chvílí jsme se vrátili z Hornbachu, potřebovala jsem koupit nové záchodové prkýnko a nějaké hnojivo na zahradu, travní směs na osetí, přidala jsem k tomu nějaký ten petrklíč - no utratilo by se peněz a těch lidí tam. Bylo to o život.
Eli byla s námi, jezdí tam strašně ráda, protože tam mají v klecích andulky, papoušky, myšky, křečky, králíky apod.
Koupili jsme Lórince krmivo, pak si Eli koupila takové 2 žluté ptáčky s opravdickým peřím (jdou přišpendlit třeba na záclonu) a babička koupila Šárce krásnou orchidej do pokojíčku.

Odpoledne jsme byly s Eli na kolech, byla zima, ale jak jsme byly v pohybu, tak to ušlo. Do kopce jsme to tlačily, tak jsme se zahřály, pak z kopečka zase vymrzly, domů jsme přišly jak pivoňky.:-)

Tak příjemný večer všem. A napiš Gerberko, jak Bédík s tím krčkem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.