| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak teda prvně .,..štípou všichni papoušci, jiní méně jiní více. Pošípat bolestivě umí i jen andulka. Stejně tak všichni "tiší" papoušci vyřvávají - buď se haštěří mezi sebou nebo se nudí a vyzpěvují nebo vítají sluníčko a řvouak pošahaní :-) napadají mi tak leda zebřičky že jsou takové jakože vrzavé jen :-)

Mám senegalce, je to miláček! ochočený, ručně dokrmovaný od 2.den po vylíhnutí - ale štípnout umí až do krve - mě sice ještě ne, ale manžela předevčírem tak milovala že mu udělala dírku na naušnici do ucha téměř :-)

A vypískává někdy jak šílená (je to teda holka) ... ráno jak leze slunko a ona se vzbudí, mám ještě andulku a vidí na sebe z klece do klece tak na sebe volají. Senegálka je ochočená a volně "chodící" po bytě, andulka je divoká - občas dělá větší rachot ta důchodová andulka (měla jsem kdysi volieru s andulkama a zbyla už jen jedna - tu dochovám a další nechci).

Binec dělají ptáci nestkutečný. Plivou zrníčka (já když si postavím kávu kamkoliv tak ona jde a něco mi tam hodí schválně, někdy tužku jindy slunečnicové semínko :-)
Navíc se z nich i práší ...

Miluju je (ptáky ) , ale je to práce a "dožera" neskutečná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.