| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak za poslední čtvrtrok jsem byla ve dvou nedalekých restauracích, kde jsem se najedla přímo nebesky, shodou okolností a naprosto bez úmyslného výběru se jednalo o zvěřinové hody :-) - paštičky, medailonky, skvělé šťouchané brambory, vláčné knedlíčky.... no rozplývali jsme se :-). A kdysi dávno mě vzal muž na večeři do jedné nové restaurace (ze které se později vyklubala drahá snobárna) a tam jsem měla poprvé fakt celé menu - předkrm, polívku, jídlo i dezert (což jsem si nikdy nepředstavila že najednou sním), a bylo to famozní (nicméně daná večeře měla být pouze "předehrou" pro celý večer, ovšem jaksi jsem se tak přejedla, že jsem z toho usnula hned jak jsme dorazili domů :-))

Jinak v Anglii mi chutnala dokonce i pečená petržel a kapustičky, moje domácí byla vyhlášená kuchařka, takže tam jsem milovala všechno, jediný co jsem nezkousla byla mint sauce - jediná minilžička mátového želé mi zkazila celej oběd :-( a Marmait (nebo jak se to píše, už si nepamatuju -to polotekutý maggi mazací na chleba).

Na Slovensku mi strašně chutnají halušky a varená kukurica :-)
V Polsku mi naopak děěěsně nechutnala ta mlíková polívka brrrr..... ale sýry mají dobrý.

V Číně jsem byla jen na "otočku", takže jsem to nestihla prozkoumat, jen u jednoho stánku jsme si dávali takový kuličky z mletýho masa (asi), bylo to na špejli a dávali k tomu pohárek sosu, vrátili jsme se 3x k tomu stánku pro nášup a ti z nás měli vyřehtáno (nicméně mám pocit že ti chlapíci byli japonci, ne číňani). Takže jestli máte nějaké tipy, co je tam dobrého, klidně se podělte.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.