| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko ptáš se mě jak fungují homeopatika, ráda Ti odpovím, jen se mi zdá zbytečné něco vysvětlovat když k tomu zaujímáš stanovisko takové, že jejich účinnosti nevěříš a seš zaujatá už dopředu. Nebo se pletu ? Náš Kájík má určitě jiné problémy než Bédík nebo Elinka.
O našich problémech tady píšu už dost dlouho, tuším od září minulého roku. Takže naši anabázi asi znáš. Jenom jsem vám tu chtěla sdělit jak pokračujeme a co je u nás nového, doufala jsem, že mě pochopíte a budete se se mnou těšit z pokroku nebo si vám postěžuju když se nedaří. Nemám, žádné postranní ani jiné úmysly.
K tomu CRP, je to pomocný ukazatel při rozhodování zda se jedná o virózu nebo bakteriální infekci. Víš, že naše doktorka nás vždy posílá na rozbor krve aby zjistila jestli nemá chlamydie a různé jiné potvory a vždycky (naštěstí to bylo negativní), takže strach z toho jestli Kájík má takový problém nemám. On tu infekci má v krku a tam se to dá zjistit těmi stěry. Kdyby měl zápal plic je to úplně jiná situace. Tam se bakterie potvrdí až z krve.
Pokud tě ještě něco zajímá ráda Ti odpovím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.