| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marti, super,
za mě, to tvrdnutí si hlídej, hlavně tu "příjemnost a nepříjemnost".
Já mám asi extra dráždivou dělohu či co. Břicho mi tvrdlo u všech tří těhu, ale nejhorší to bylo u třetího těhu. Však jsem to tu psala. Dr to nejdříve neřešil (asi od 16tt), ve 20tt napsal mg, břicho tvrdlo stále a necítila jsem se dobře. Byla jsem hodně unavená, lítala jsem kolem dvou dcer. Fungovala jsem tak, že jsem po návratu domů vždy holky svlékla (nebo zkontrolovala), dala jim najíst a ležela na gauči, odkud jsem se zvedala jen na wc.... V polovině 28tt jsem už toho měla dost, během dvaceti minut jsem měla tři stahy (tedy já to považovala za tvrdnutí, ale když se mi to stalo u dr, kam jsem raději odešla na kontrolu, tak mi vysvětlil, že to byl stah...), a skončila jsem na rizikovce. Tam jsem dostala kapačky a pak mě po týdnu převedli na prášky a pustili domů, ale fakt jsem se šetřila. Po lécích tvrdnutí prakticky ustalo. Rodila jsem o 16dní dřív, porod vyvolávaný, pro absenci pohybů...

Marti, držím palce, ať jste všichni v pořádku! ~;((~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.