| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ivčo,
možná jsem napsala něco, co jsi špatně nebo nepřesně pochopila. Známe se jenom z diskuzí, nevidíme si navzájem do tváře, a psaný projev je něco jiného než když s někým mluvíš osobně.....

Víš přece dobře, že tady pořád meleme o těch naších prckách~:-D, jaký měli vyšetření - jestli imuno nebo alergo nebo kam se chystáme nebo co která doktorka řekla atakdále.......kolikrát něco napíšu a třeba Dojanka se mě vzápětí zeptá na to samý~;) - tak jí to zase trpělivě napíšu, každá máme furt hlavu někde v péru, vždyť to je pochopitelný....Určitě jsem to nemyslela špatně~;), když jsem tě PROSILA, jestli bys mi nepřipomenula, co tenkrát v říjnu homeopatika na Kájíka říkala a na co bere homeo-léčbu. Tuším, že na ty horečky, ale nejsem si jistá.....pak vím, že na imunologii jdete v červnu (k nějakému doktorovi), to je všechno.

Já klidně tady omelu znovu všechno o Bédových nemocech, imunu, alergu, ORL a všechno co bere x-krát..... - mně to vůbec nevadí to připomínat, jak byste si taky měly všechno pamatovat....

Mrzí mě to, protože mám pocit, že od toho srpna jsem ti vždycky trpělivě a co nejdůkladněji řekla, jaké máme my zkušenosti s nemocema, preparátama na tu imunitu apodobně. Na všechno, co ses zeptala, jsem se ti snažila co nejlíp odpovědět podle mýho nejlepšího vědomí a svědomí.

DOJANKO - prosím tě, s Bédou to vypadá dobře, teploty nemá, tak bere ten Sumetrolim, na odkašlávání Bronchipret a 2x denně ten Aerius, třeba jsme to zachytili včas.... Příští týden ve čtvrtek si v klidu vyřídíme to ORL, jsem zvědavá, jak půl roku od té mandle mu to vypadá v tom nosohltanu.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.