| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Co manžel? Úžasnej v tomhle. Fakt.

Já nepoznám kluků spodky od manželových a ponožky už vůbec ne! Omlouvá mne natažitelnost ponožek velikosti 38 na 41?

Ale ty spodky už moc ne, byla jsem zvyklá na manželovy - nahoře s gumou, po vyprání to vypadá jak na dítě... a manžel už se ozývá, že opravdu tohle... ani po natažení nenarve na stehno to samý - jen jiná velikost.

Takže za mne v tomhle manžel BOREC. Mimochodem, manžel si prádlo do skříně ukládá sám, vím jen, že má komínky.. manžel ale vůbec netuší, kde má zimní boty (právě jsem uklidila) A KDE MAJÍ PRÁDLO DĚTI. A asi v nějaké skříni. Já vím v jaké, ale nevím, které triko je kterého syna, protože dvojčata mi to neusnadňují.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.