| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

právě proto já umývám okna, až je doopravdy teplo!! Už dávno jsem zrušila umývat okna na Vánoce nebo nějaké příležitosti - vždycky jsem byla marod, tak jak píšete. Řídím se podle počasí, kolikrát umývám okna až v květnu....Letos teda fakt přes ten víkend bylo teplo a já okna umyla taky, ale pořád jsem si říkala, že tak brzo abych měla umytý okna - to se mi ještě nestalo. Na mě musí být opravdu tak 20 stupňů, abych se do toho dala.

IVČO - to je děs s těmi močovými cestami....snad ti léčba zabere. Já - díkybohu - tohle nikdy neměla ani netrpím, takže neznám, ale soucítím!!

Ivčo, o té naší školce jsem už napsala hafo románů....naštěstí ta ředitelka, jak jste četli článek, už je DEFINITIVNĚ pryč, není tam už ani jako učitelka. V dubnu bude vypsáno výběrové řízení a od září nastoupí nová ředitelka. Teď je tam taková zaskakující ředitelka, která už byla v důchodu, ale jak jsem psala - je taková správňácká~;).

Myslím, že taková hrůza a nelidský arogantní bezcitný člověk, jako byla ta stará ředitelka - tak nikdo takový snad ani neexistuje. Jako nemůžu říct, že za tu dobu by se Bédovi něco vážného stalo nebo ho někdo šikanoval, ale šíleně mi vadilo to omezování provozu - jak psali v tom článku, to vůbec nebyl provoz pro pracující lidi - vždyť víte, že jsem si musela upravit prac. dobu, protože začínají až od 7 hodin. Snad se nám taky bude blýskat na lepší časy, když už je pryč.....

Třeba učitelka Kájíka víc pohlídá - aspoň ze začátku by se to hodilo, viď??

DOJANKO - pak napiš, jestli jste šli nebo nešli k dr. To já bych už musela dávno jít - zase pro ošetřovačku, ale možná že to zvládnete doma. Paralen 500 jsem dávala na horečku Jindrovi (když byl menší, tak půlku), ten Nurofen jsem vůbec neznala. Bédovi dávám vždy ten Nurofen a když měl v únoru ty 40tky horečky a ne a ne srazit, tak po 4 hodinách jsem střídala Nurofen a Paralen.

Já ti věřím, že si teď říkáš, že do té školy asi neměla chodit, když brala ten penicilin...ale říkám - je to hrozně těžký tohle rozhodnout. Jak jsem psala - chlapeček bral atb. na nějaké přeléčení a normálně třeba chodil do školky. Taky jsem si vzpoměla na ten IRS-19 sprej - určitě se na to paní zeptej, jestli by ti ho nedovezla z toho Ruska.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.