| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko, Lipuško,

já se vůbec nedokážu rozhodnout, jestli jí to nasadit nebo ne. Teď má teplotu sraženou, snědla 1 kulatou karlovarskou sušenku a chtěla udělat toust s oblohou (rajčata, paprika, okurka). Tak jsem jí to hezky naaranžovala na talíř a hezky teď jí. Tak já nevím. Včera se mi už zdála lepší a dneska zase 39,1.

Doktorka je pro. Já zatím váhám, pořád si říkám, že se to musí "zlomit". Právě je mi divný, že měla ty teploty i přes ten Penicilin (ovšem Penicilin nezabírá na mykoplazmata, což by taky souhlasilo). Jsem s nervama v kýblu, máma má ty bolavý záda, vylezla sem k nám nahoru po schodech podívat se na Elinku, je taky nešťastná.

Holky, co byste udělaly vy, kdybyste se měly rozhodnout? Nasadit to dneska nebo vyčkat nejpozději do zítřka??????? Teploty jsou od neděle.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.