| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Gerberko,:-)

tak jsme doma od doktorky. Udělala jí poslech, prý dýchání čisté, pak odběry na mykoplazmata a chlamydie, pak nějaké ASLO, krevní obraz, CRP, štítnou žlázu - tu jsem si vyžádala, protože se Eli strašně potí. Dneska v noci jsem jí dvakrát převlíkala pyžámko, dalo se ždímat a i předtím, než byla nemocná byla v noci úplně zpocená. Tak tam zaškrtla ještě nějaké testy na tu štítnou žlázu. Základní výsledky budou zítra včetně toho CRP, ta mykoplazmata a chlamydie budou později, to mi prý bude doktorka volat, až to přijde.
Jinak ještě udělala výtěr nos+krk, moč jsem neměla ve sterilní zkumavce, takže jenom orientačně v ordinaci, tu má dobrou.
Zítra tam ještě dovezu sterilní zkumavku s močí, musí čůrat přímo do zkumavky, nejdřív omytá teplouu vodou a nesmí se dotknout rukama okraje té zkumavky, aby tam nebyly cizí bakterie.

Doktorka říkala, že nejsme jediní, že tam má tyhle ošklivé případy teď poslední 3 týdny jak na běžícím pásu. Napsala mi balení Klacidu, má ho dobrat ten týden, jinak na Elince nic neshledala. Svítila do uší, jak říkám poslech prý dobrý, tak já už nevím, co to tedy je.

Buď zabral rychle ten Klacid, protože už včera byla lepší nebo ustupuje ta chřipka, těžko říct.

TeĎ je bez teploty, v noci ještě měla zvýšenou, tak jsem jí dala ten Paralen a po něm se tak šíleně zpotila. Už peru povlečení a pyžama, povlíkla jsem jí čistou peřinu a poštář a je celkem veselá. Akorát nechce pořád nic moc jíst.

Gerberko, děkuju, že na nás tak myslíš, jsi moc hodná, asi víš, jak mi je, tu sobotu jsem byla zralá na odvoz.

A jak jste dneska vykročili s Bédíkem do nového týdne? Jak se mu chtělo do školky? Jakou tam teď mají paní učitelku ve třídě?
Moc pozdravuju a zase podám hlášení, jak to u nás vypadá. Snad se to konečně zlomilo. ~R^~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.