| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vůbec bych to neřešila. On je prostě takovej, neboj, v pubertě nejpozději se to zlomí tak, jako tak, takže buď ráda, že máš ještě pár let, kdy o tebe fakt stojí.
MMCh. si tohle říkám taky.
Já něco podobného včera večer zrovna taky řešila: dopoledne jsem se synkem lítala po doktorech a tedy šla do práce od 12:00 do 20:00, přilítla jsem po půl deváté a když jsem šla číst pohádku na dobrou noc, říkal mi Kubča, že se mu ve školce po stýskalo a že fakt nechce, abych chodila do práce večer (odpoledne byl s tatínkem). Že si myslel, že už se nikdy nevrátím. Přitom věděl, že to tak bude a proč....Jsou to ještě mláďata, njn...navíc nejsou od malička zvyklá a to dělá hodně...

Na toto téma můžu uvést dva příklady:
- sebe: nikdy jsem nebyla a ani netoužila po nějakém letním táboře atp., spali jsme s bráchou jen u babiček o prázdninách, a to tak až do cca 10-ti let, do té doby vždy doma. Výjimkou byl lyžák v 7-mé třídě, na který jsem se těšila a který proběhl bez problémů. Ve 14-ti jsem šla na intr, těšila jsem se na něj a bylo to úplně v pohodě. Od SŠ jsem byla doma už jen na víkendy. Osamostatnila jsem se velmi velmi rychle- v 18-ti (po SŠ) jsem odešla za prací do Phy a od té doby se starám sama o sebe. Takže žádný vliv na pozdější samostatnost alespoň u mne to fakt nemělo, naopak.

- synka: mamánek, dá-li se to tak říct, nicméně extrovert až na půdu. Poprvé na delší dobu beze mne v cca 3,5 roce na víkendu sám s tátou. Zvládl to v pohodně. Pak v necelých 4 letech týden o prázdninách u babičky (100 km od domova - dojet se tedy nedalo) - moc se těšil, ale i tak se mu stýskalo - byl moc rád, že mu volám a že mě slyší v telefonu. Od těch cca 4 let je pravidelně během roku tak 3-4 týdny u babičky na prázdninách + týden s tátou na chlapské jízdě. I když kamkoli vždy jede rád a těší se, vždycky mi říká, že se mu moc stýská a že by byl nejdraději, kdybych tam byla s ním (a to k našim jezdím na víkendy, takže sám beze mne spí jen 5 nocí v kuse). Nicméně vždycky po noci/ích strávených beze mne se na mne přilepí a dává najevo a říká, jak moc se mu stýskalo... ~6~

Fakt mi to ale přijde normální. Upřímně - zarazil by mne opak.~d~


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.