| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,

moc tě zdravím. Děkuju za optání, naštěstí už Elča vypadá dobře, dneska tady byli synovci (jsou prázdniny), tak s nima měla sklony řádit, až jsem jí musela krotit. Smála se na celé kolo a už je to "zase ona".
Doktorka mi říkala, že jsou to zase ta mykoplazmata, napsala jí ještě jedno balení Klacidu, protože by mi to do příštího týdne nevystačilo.
Volala jsem také té mojí plicařce, ale zvedla to jenom sestra, že prý mi nemůže poradit, mám si volat zítra ráno. Chci se zeptat na sebe kvůli Elince, abych já třeba nebyla ten bacilonosič a neproběhlo tady zase "kolečko" v celé rodině jako loni. Jestli mám jít taky na testy nebo preventivně antibiotika.
Gerberko, neber mě, prosím, jako hypochondra, v životě jsem nelítala k doktorům jak poslední rok, kdy nás to kolilo jednoho za druhým. Předtím jsem byla u doktora jen v těhotenství, aby mi dala razítko do průkazky. Neměla jsem žádné potíže. Kvůli Elince mám obavy, aby to třeba ode mě zase zpátky nechytla. Doktorka říkala, že některé děti jsou prostě víc vnímavější na konkrétní bacily. Eli má ve třídě třeba holčičku, která má už podruhé spálovou angínu během 2 měsíců. Je prý víc náchylná k tomuto streptokokovi. Člověk si to holt nevybere. Mně jde pouze o to, aby Eli byla už konečně zdravá a netáhlo se nám pořád něco.

Odpoledne si Eli udělala hezky písanku, četla mi ze slabikáře a ještě jsem jí dala 2 stránky příkladů na + a - do 18.
Už musíme zase najet na tempo, za tu dobu, co chyběla, toho ve škole udělali docela dost, máme co dohánět.

Jestli sem nakoukne ještě Kili, chtěla bych se ho zeptat, jestli ta mykoplazmata nemůžou "dřímat" v té nosní mandli. Ale už mě napadají asi blbosti ~f~.
Gerberko, tak zatím moc pozdravuju a přeju příjemný podvečer. Já jdu žehlit a Eli se těší na Animáčka. ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.