| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zkuste mi prosim poradit, kdo jste v tomhle sběhlí...

na seznamce jsem za svého švagra (který už rezignoval) odpověděla sympatické holce, jejíž sportovní a kulturní zájmy a povahové rysy (dle jejího popisu) ke švagrovi fakt šly... napsala jsem jí poctivě, že píšu za něj, jak vypadá, jaké má zájmy, jaký podle mě je, co tak rámcově prožil... přiložila fotky... založila jsem si tam kvůli ní profil, protože psala, že anonymy ignoruje...

a ona mi na to napsala: nezlob se, ale takových zpráv jsem už dostala...

a od té doby nekomunikuje:(

tak já nevím, co jsem udělala špatně? co jsem jí tam měla napsat, aby se aspoň pokusila ho poznat?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.