| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jj, slovní spojení "na hrnec" teda taky nemusím.

Víš, ony babičky, tetky apod. hodně rády přehánějí (navíc, dost lidiček si po letech různé věci ani nepamatuje a prostě si je upravuje k obrazu svýmu, mám to vypozorováno ve svém okolí. Nemyslím si, že i před xx lety byli všichni v roce bez plen, to určitě ne. Dost tetiček navíc vidí pravdu ne takovou,jaká doopravdy byla, ale takovou jakou ji chtěly mít).

Já za sebe - na nočník bych v žádném případě nenutila, ani xx krát za den neposazovala, to mi přijde zbytečný, všechno chce svůj čas, přijde den, kdy dítko pochopí, k čemu že ta nádoba vlastně je.

U nás jsem se na nějaké čůrání a kadění do nočníku vykašlala, dcerka si v roce a půl sundala sama plenku, vytáhla nočník (jen jsme si povídaly k čemu nočník slouží), vyčůrala se do něj - od tý doby plenku už nechtěla, přes den ani jedna nehoda, v noci se během týdne počůrala asi dvakrát ... no a od té doby je úplně bez plen, bez jediné nehody (už dávno jsme zrušili i nočník, má stoličku před WC, na záchod si dá takový ten "nástavec" pro děti a chodí tam sama).

Opravdu chce všechno svůj čas, neznám dítě, které by se např. v 7 letech počůrávalo (pokud tedy není nemocné, to je ale jiný případ).

Na tetky bych nereagovala, protože ať řekneš to i ono, stejně si budou "mlejt" svou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.