| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak milé dámy :-)
Já mám zkušenosti hned dvě.
Mladá blbá - neplaťtě a hoďte to do koše. Vzájemně předávaná rada mezi študáky.
Za 13 let - přitáhla jsem asi ve 4 ráno z mejdanu, žlutá páska přes dveře, doma nálepky a klíče jsem zcela vystřízlivělá a vyděšená vyzvedávala na PČR. Milá paní policajtka skoukla věk a rovnou se tázala - jezdila jste na černo a chytli Vás? No ano, ale hóóóódně dávno???????
Pak jsem z toho měla prču, nálepky sundala a měly jsme z toho srandu. Do té doby, dokud mi náš právník neřekl, že pokud se vejdu do 20 tis, budu ráda.
Nakonec jsem měla kliku, máma jednou jeden dopis převzala, já se lekla a ty pokuty nějakým zázrakem všechny zaplatila. Takže to bylo cca 5 tis za soudy a zámečníka. Bez úroků a byl to soudní exekutor. Což je sakra rozdíl od těch soukromých.

Případ II.
Tak to je fakt síla. Ten mě stál těch 20 tis.
Opět exekuce (stěhovala jsem se, tudíž jsem prošvihla 2 předcházející dopisy). Já v šoku, nejdřív jsem si myslela, že jsou to idioti a je to ta stará exekuce.
Datum spáchání mě šokoval - bylo to 10 let, ale já v té době už měla služební auto a MHD jsem nejezdila. Naštěstí mám kolegyni se sloní pamětí.
A teď se držte - jela jsem služebně, měla lístek a ve chvíli kdy jsem VYSTUPOVALA, mě zastavil revizor. Tamvaj jen mezi posledními dvěma zastávkami měla cca 10 min zpoždění (pražská zácpa) a já měla tu jízdenku 1 MINUTU propadlou. Nastala scénka - já se o pokutě striktně odmítla bavit, revizor mi trhal rukáv kostýmu jak mě nechtěl nechat vystoupit, cestující mu spílali ..... Já nakonec kvůli ostudě vyměkla, dala mu občanku a donutila ho vypsat, že mě chytil o tu minutu po skončení platnosti.
V práci sedla, napsala vzteklý dopis na DP hl. m. Pha. A tím jsem to považovala za vyřízené. Velká chyba.
I exekutor mi řekl, že to mám zkusit vyřídit a nechat to stáhnout. Oni že se vzdají odměny. Ať případně zaplatím soud a právníka. Což by byl kompromis cca za 10 tis.
Jen jsem se zbytečně rozčilovala a stálo mě to plno času - stejně jsem to zaplatila. 20 tis a v podstatě za nic. Ne, za svoji blbost. Měla jsem si hlídat nějakou odpověď od těch parchantů a nevykašlat se na to.

Ty pokuty se nepromlčují. Nikdy, oni to schválně nechávají co nejdéle aby to stálo co nejvíc.

Kamarádka je padlá na hlavu ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.