| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

a proč by nemohla chodit plavat????? Sama píšeš že hledáš jen důvody proč ji nedat.....

Až budou jezdit ve druhé třídě ve škole plavat, budeš hledat ty samé důvody???

A jedna meziotázka: Proč jsi tedy svoje dítě už dávno nenaučila plavat? Bylo by pak po problému.

Já jsem naopak uvítala jak školkové plavání, tak i ted to školní. Ano , hrozí možnost nachlazení, ale to by jsi nemohla chodit ani ven, to nachlazení ti totiž hrozí kdekoliv....
Myslím, že děti se lépe naučí plavat v kolektivu, s instruktory, kteří ví jak je to naučit.

A taky jedno moudro nakonec - to že moje dítě neumí třeba bruslit na ledu mě nechává v klidu, ale to aby umělo plavat je pro mě důležité. Nedejbože se dostane do situace kdy spadne do vody (sice mě ted nenapadá kdy by se to mohlo stát), a to že má alespon základy, pokud se to již nenaučil, je pořád lepší než když nebude umět vůbec nic.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.