| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nezlob se, co ti teď napíšu, je to jen můj názor a snad na něj mám právo.
Mně připadá, že začíná být v poslední době v módě mít 3 děti.
Takže možná si připadáš divná, máš-li kolem sebe více členné rodiny a chceš se jim jakoby podvědomě vyrovnat - takové to typické české - soused má, já chci taky ...

Mně se to líbí, když jsou vícečlenné rodiny, ale já u sebe vím, že na to nemám. Že přesně jak píšeš ty (mám taky dvě podobně staré) jsem ráda, že už jsou za námi ty mimina a je s dětmi větší "sranda".

A připadá mi, že tady dost často čtu ty pochyby, jestli do toho jít nebo ne a zatím tu nejsou žádné názory, ale vsadím se, že 90% jich bude ve smyslu "jdi do toho, třetí dítě je super".
Ale stejně je to o tobě, to rozhodování. Protože ty musíš vědět, jestli tě to s dětmi baví.
Podle mě to není ani o penězích nebo hormonech, ale hlavně o tom, máš-li děti ráda a baví-li tě to s nima.
Mít je jenom proto, že se mi zbláznily hormony, nebo že chce partner nebo že teď je poslední šance je mít ... nevím.
Podle mě je to tak, že 1 dítě má ten, koho děti moc nebaví (a teď mi odpustí všechny páry, které víc dětí mít nemohou), 2 je takový "standard" řekla bych a 3 a více už beru, že jsou to nadšenci, kteří to prostě "mít více dětí" mají rádi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.