| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám kamarádku, ta hodně toužila po třetím dítěti, manžel nejdřív nechtěl, právě kvůli tomu pohodlí se staršími dětmi, na které si už začali zvykat. A pak, najednou, začal chtít i on, tak do toho šli, malá se narodila, když bylo starším klukům 8 a 10 let a poprdění jsou z ní všichni ~;). Je to úplně jiné, než když byli malí kluci, už se ten program řídí spíš podle velkých a ne kolem malé, protože třeba pohlídat už zvládnou i bráchové, takže se tak nějak prostřídají. O nějaké větší finanční zátěži nevím, vše od kočárku až po poslední hadřík má kamarádka popůjčované, podarované, takže kupujou jen plíny, sunar a kaše, a pak to, co si koupit chtějí. Pravda je, že třeba letos si odpouštějí dovolenou ve Finsku, kam plánovali jet za kamarádkou, ne kvůli penězům, ale že by ta cesta byla pro malou zátěž, takže úplně bez omezení to nění. Jo a kamarádka konečně došla do stavu, kdy už další dítě nechce, předtím to bylo spíš takové smíření se se stavem, teď je spokojená.

Jinak já mám čtyři děti, bydlíme na malém městě, všechny děti jsou školní, kroužků mají tolik, o kolik stojí (nejstarší jich má 6, ostatní 2 plus všechny piáno u prababičky), počítat tedy musíme, ale to kvůli hypotéce, ne kvůli kroužku navíc. Mám kolem sebe mnoho známých a kamarádů se třemi a čtyřmi dětmi, někdo z Prahy, někdo z vísky o pár barácích, u nikoho z nich další dítě nějak významně styl života neovlivnilo nějak negativně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.