| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

čekáme třetí. Máme kluky 4 a téměř 2 roky. Taky jsme kdysi byli vášnivými lyžaři, ale cestovatelé jsme stále. Naše cesty se s malýma dětma jen stáhly do ČR či blízkého okolí. Též sdílím ten názor, že dětem je jedno, kde zážitek pořídíš, ale duležité je tam ten fakt mít na ně čas, věnovat se jim, naslouchat, chtít být s nimi. Teším se, až se zase vrátíme k lyžování a cyklistice (jezdíme i ted´, ale samozřejmě jsme omezení výkonem dětí. Jedu jen po dobu, co je to pro ně zábava, tak že to není zatím o zdolávání kilometru) Myslím ale, že podstatné je ten fakt, že to necítíme jako obět, ale jako přirozeno věc. Nejezdíme na velké dovolené (na tu jsme se teda chystali letos, ale jsem těhotná a tak jí jen zrealizujeme dříve, když budu v pořádku), Couráme pořád, prodloužené víkendy a nebo jen víkendy. Loni jsme se přistěhovaly na okraj města, letos se přestěhujeme do města a já se těším, že prodáme druhé auto a budeme bydlet v bytě namísto baráku. I když život na venkově se mi zamlouval moc, vyřešíme tím celkem dost finance (teda doufám, že realita bude taková:-)), manžel bude doma z práce coby dup a né hodiny na cestách a v dopravních kolonách. I tak jsme vyjížděli 2x týdně do města plavat, do kina, divadla nebo za nějakou kulturou či jen na pěkné hřiště. Cíleně vyhledáváme místo odkud sedneš na kolo a zachvíli jsi v přírodě. Za poslední rok jsme strávili doma, teda v našem součastném bydlišti 8 víkendu jinak jsme vždy mimo město. Myslím, že i se třetím to bude tak, proto jsme vzdali ambice s domem, zahradou a slepicema:-). Já a myslím, že i děti, máme pocit, že se u nás stále něco déje a baví nás to.

Nehleděla bych moc na to, že dcerka chce miminko:-) a i hormony umí divy. Zamysli se, jestli to vychází z vašeho přirozena.

A fakt mě překvapuje, kolik třeba tady se schází vícečetných rodin. My teda budeme u nás unikát a proto to zatím tajíme co to jde neb se chci ušetřit uštěpačných dotazu co nejdéle. Nemáme nikoho se 3 dětma ani v široké rodině, ale ani mezi přáteli. V těch našich kruzích mi tak trochu příjde, že jsou takový lidi považování bud´ za chudáky co jim selhala antikoncepce a nebo musej být šmrncnutý cirkusem:-). Tak že to určitě není kdo ví jaký módní trend~j~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.