| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, já jsem teda trochu víc pohodlná a jezdím autem. Ale těším se, až se odstěhujeme do města, že jedno prodáme (neumím se zabejčit) a budeme taky courat autobusem, tramvají a vlakem mnohem více. Pro děti je to dobrodružství. Vzdy, když se rozhodnu jet takhle k našim vlakem, je to naprosto jiné dobrodružství než když se tam dokodrcáme autem a hlavně člověk pak díky omezení netahá děti po nesmyslných návštěvách tetiček z osmého kolena páč se tam prostě tak rychle nedostane a stihne jen to na čem mu vážně záleží. Jsem z takovýho výletu vždycky tááák odpočatá. Je to mnohem jednodušší neb jak jsi psala, sbalíš jen to skutečně nutné!, nic tě ve vlaku neruší od komunikace s détma a ruku na srdce, kdy s dětma mluvíš nepřetržitě 4h v kuse. Já teda né, doma na takový kontakt nějak není čas (peru, vaŕím, žehlím, uklízím, hrajou si a hlavně se furt schovávaj). A odměnou je nám třeba krásný týden v Českosaském Švýcarsku na chaloupce a všichni jezděj za náma, namísto toho, abych se za nimi honila já s dětma.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.