| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tohle dilema má asi každý, já taky když vidím maminku s kočárkem a malým miminem tak bych taky chtěla malý miminko 3.,ale jakmile jsem doma se 2 dětmi tak mě to přejde, a ba naopak už se teším až malá ještě povyroste, momentálně jí je 1,5 r. a klukovi skoro 5 a budeme moct pořádně něco podniknout, těším se hlavně až se zbavíme plen, malá bude capkat bez kočárku, když si představím, že by bylo 3. a všechno znova, tak si řikám že ne. Malý miminka v kočárku mám hodně ráda, ale pak to období, cca od 4m do roka a půl už moc nemusím, od 1,5 roku už mě to zase s dětma víc baví, s dětma se dá už komunikovat, už se umí zapojit do některých činností, a hlavně ta venkovní zábava je super, dá se snima jít už na hřiště, mají rozum z výletů a různých akcí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.