| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jj, takhle to taky vidím - není problém, že by jel s někým jiným než se mnou, ale že je to na tajňačku. Snad nejsme malý děti a neznáme se tejden, tak si to můžem říct, nebo ne? Jenže - chlapi tohle viděj jinak, jakmile cítí závan možného problému (partnerka se mě bude vyptávat, možná mi nebude věřit), je pro ně strategie "zatloukat zatloukat" resp. "mlžit mlžit" mnohem jednodušší. Někdy to může znamenat opravdu průšvih, někdy ne. Třeba můj muž, se kterým už jsem 12 let má bohužel někdy taky tendence k vyhýbavým odpovědím - na můj dotaz po telefonu kde právě je - a ptám se ho ne proto abych ho kontrolovala, ale jestli můžu mluvit - může mít poradu, být v provozu, na jídle...- směny, jiné časové pásmo... prostě se to vždy nehodí a já potřebuju něco urgentního zajistit, a on "hm, no, venku jsem" tak se zeptám ok, v kolik budeš k dispozici doma na pc/na tel. a on "no, asi až zítra".... tak je mi jasný jak facka, že je někde na "friday night out" a vyhazuje si z kopyta, což je jeho věc, ale má mít dost slušnosti aby mi to řekl a ne na mě hrát nějaký divadýlko. Takže na tohle téma jsem teda měla 2x velmi hustou atmosféru s následnou diskusí, že teda nejsem žádný jelito kterýmu musí podávat skutečnost upravenou růžovýma brýlema, ať mě laskavě informuje o pravém stavu věcí... Jo, je v zahraničí, co tam dělá/nedělá je mi jedno, očekávám že až tam přijedu s dětma, tak prostě bude se mnou jako dřív. Tanečky okolo si může odpustit, to mě irituje maximálně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.