| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jako bys psala o mně ~:-D

Právě jsem začala látkovat,ale tak na půl, na procházky ven a na noc dávám jednorázovky.

Klasické čtvercové a obdélníkové plenky mám ještě od mé mámy,takže jsou 30 let staré ~:-D Doukoupila jsem akorát PUL kalhotky KIKKO - na začátek na vyzkoušení, je to asi nejlevnější a nejpřijatelnější varianta ( a musím je pochválit jsou fajn)

http://www.kikko.cz/internetovy-obchod/plenkove-kalhotky/svrchni-kalhotky/-/svrchni-plenkove-kalhotky-kikko/20378.html

No a zkusila jsem podle návodu poskládat novorozenecký sklad a prostě začala zkoušet.

Počurané plenky dám do kýblu a peru ob den s prádlem.

Zatím jsem zvládla dceru zabalit asi tak 10x ~:-D začala jsem tento týden. Ale jo jde to,je to celkem legrace. Manžel si klepe na čelo a odmítá se to naučit,ale já mám dobrý pocit,že alespoň trochu šetřím životní prostředí.

Za sebe doporučuju z druhé ruky sehnat tak 20 ks látkových plen, zkusit ten sklad. Koupit jedny ty kalhotky,které se dají na tu klasickou plenku a uvidíš. Lepší než si za 6000 Kč pořídit celou výbavu a pak zjistit,že to je opruz a že látkovat nebudeš. Pak budeš postupně dokupovat co budeš potřebovat a bude ti vyhovovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.