| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Piggy,
moje zkušenost je taková,že nemá cenu kupovat nějak extra drahé zavazadlo,protože letištní personál ti ho stejně zničí. Já jsem si koupila dražší kufr a nepřej si vidět,jak vypadal po první cestě. Odřený až hrůza.
Nicméně pokud bys chtěla ten tvrdý skořepinový,tak ti doporučím k´mrknout se třeba v Tchibu. Manželovi jsem tam koupila moc hezký velký kufr se 4 kolečky,který se nepřeváží a dobře se s ním manipuluje. Měli ho v dámské i pánské barve (červený,modrý,černý a tuším i nějaký béžový jeden čas).
Nebo co se mi hodně vyplatilo je koupit kufr (měkký) a tašku od Billabongu. Pořizovací cena je vyšší,pokud ho nekoupíš v akci cca 3500,-kč,ale fakt musím říct,že je to kvalitní zavazadlo. Máme je a taháme v tom,co se dá a opravdu to drží,nikde se to nepáře,látka je kvalitní pevná a mají velký výběr vzorů. Ty kufry mají i od ROXY.
Vedou to téměř všechny obchody,kde mají takové ty skejťácké věci pro mlaďase. Najdeš ty prodejny skoro ve všech větších obchodních centrech.
Za sebe bych volila měkčí kufr,protože míň váží a můžeš si do něj pak dát víc krámů. :-D
A drahé věci si stejně bereš v příručním zavazadle na palubu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.