| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hlavně se nestresuj. Dvouleté dítě v plínkách a s dudlíkem není nic divného ani v Čechách.
Staršímu jsme vzali dudlík v cca 2,5 roce, nechali jsme ho na dovolené rybičkám a ani si na dudlík nevzpomněl. Ale od té doby přestal spát po obědě (měl ho jen na spinkání už od roku a půl). Mladší ztratil dudlíka ve dvou letech (zapadl za postýlku), dva dny si na něj nevzpomněl, ale pak to začalo a týden, vždycky, když byl unavený, tak řval, že chce dudu. Vydrželi jsme to, akorát začal být víc závislý na prsu. Odstavila jsem ho skoro před dvěma měsíci a teď je závislý na "kakau" (tzn. mléko do lahvičky s pítkem lehce oslazené grankem) :-). Já bych doporučila zkusit nejdřív dudlík jen na spinkání (prostě ho ven nebrat, přes den ho doma uklidit, aby nebyl na očích) a hlavně vytrvat.
Co se týká plínek, tak starší měl plínky do dvou a půl roku, kdy jsem mu je sebrala, ale přestal se přes den počurávat až ve třech a půl a v noci měl plínku do čtyř. A to jsem ho posazovala na nočník od roku a půl (to nechtěl a řval), tak pak pravidelně od dvou let. Prostě na to nebyl zralý (on není podle tabulek). Mladšímu bude brzo dva a půl a přes den plínku nenosí, doma v pohodě, venku má nehody (zapomene si říct). Horší to má s kakáním, to chce jen do plínky, nebo si zaleze někam, kde ho nevidím, a v klidu se vykaká do kalhot. Tak to musíme doladit ~;). Každý je prostě jiný, někomu to stačí vysvětlit a ukázat a nočníkuje hned, jinému to trvá dýl. Jestli jsi rozhodnutá zbavit se plen, tak nos zásobu čistého oblečení a uvidíš ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.