| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak hodně záleží na tom, co měly děti sebou (či zajištěné). Dcera (14 let) jela nedávno se školou do Plzně na celý den, sebou měla sváču a pití, tam zajištěný oběd (opět s pitím). Dala jsem jí sebou 50,- Kč, kdyby něco....

Také záleží, zda je třeba dítě zvyklé na výletech kupovat něco konkrétního. Když byla Áža malá - asi tak 4 roky - jeli s MŠ do Plzně do ZOO. A dostala tenkrát taky 50,-, ALE to proto, že sbíráme turistické známky a tu z plzeňské ZOO jsme neměli. Tak dostala instrukci, že má dovézt tu známku a do svého wanderbuchu si koupit pohled. Počítala jsem TZ 25,- - 30,- Kč a pohled do 10-, Kč, takže vlestně volných měla 10,- - 15,- Kč.... Byla zvyklá na to, že si z každého místa může jeden pohlad koupit, věděla jsem, že se tento nebude následně nikde povalovat, ale že si ho nalepí a s pomocí mne nebo sestry (a později sama - drží ji to do dnes) napíše nějakou poznámku či vzpomínku. Takže jsem tenkrát na 50,- Kč neviděla nic špatného...

Jinak pro školkové dítě (bez konkrétníhjo úkolu něco koupit) bych viděla adekvátní tak 20,- Kč, ať si SAMO něco koupí, ale učí se, že nemá člověk na vše, co se mu líbí, ale musí si vybrat s ohledem na stav financí... Bude se mu to v životě hodit :-).

Simča ~b~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.